Městská knihovna Železná Ruda :

Městská knihovna

Zahradní 403
340 04 Železná Ruda

Tel: 376 387 023
e-mail: knihovnaruda@tiscali.cz

Otvírací doba knihovny pro veřejnost:

Pondělí

zavřeno

  

 Úterý

zavřeno

Středa

zavřeno

Čtvrtek

ZAVŘENO

Pátek

ZAVŘENO

Milí čtenáři,

na základě nového vládního nařízení je Městská knihovna Železná Ruda od 22. října 2020 do odvolání uzavřena.

Ráda bych ale čtenářům vyšla vstříc v této nelehké době a nabízím individuální domluvu, která bude probíhat prostřednictvím emailové pošty. Pokud budete chtít nějaké knihy půjčit, napište mi na email knihovnaruda@tiscali.cz (s výjimkou 28. 10., kdy je státní svátek) a individuálně se domluvíme na předání knih. Vím, že je nyní omezen i volný pohyb osob, proto po domluvě s Městskou policií Železná Ruda je zde i možnost dovezení knih k vašim dveřím - vždy ale po předchozí emailové domluvě.
Důležité: stávající výpůjčky, které máte doma, nyní neodevzdávejte, nechte si je doma, vrátíte je až bude příznivější situace.

O dalším vývoji situace vás budu informovat prostřednictvím dalšího e-mailu, webových stránek a Facebooku. Všechny stávající výpůjčky se vám automaticky prodlužují.

Děkuji za pochopení a přeji pevné zdraví


 

 

 

 

Prosím mějte na paměti, že poplatky, které jste dlužili v knihovně před 17. 3. 2020, na Vašem účtu zůstávají. Knihovna byla uzavřena v souvislosti s nemocí COVID-19 právě 17. 3. 2020. Knihy jsem Vám prodloužila od tohoto data do 30. 6. 2020. Ale jak jsem již psala - poplatky dlužené před 17. 3. 2020 na účtech zůstávají a prosím o jejich uhrazení.

 Upozornění pro čtenáře

Čtenáře, kteří si rezervují knihy, bych ráda upozornila, že zarezervovaná kniha na ně bude po odevzdání předchozím čtenářem čekat jen 14 dní! Pokud si ji nevyzvednou (oznámení přijde e-mailem), bude půjčena dalšímu rezervujícímu čtenáři  nebo bude vrácena zpět mezi půjčované knihy. Stávalo se totiž velice často, že si čtenáři rezervovali novinky, o které byl velký zájem, ale nevyzvedli si je. Knihy tak zůstaly nevyužity a čekalo se na ně dlouhé týdny. Děkuji za pochopení.